Wat & wie is De Buurtcamping?

De Buurtcamping is een stichting zonder winstoogmerk die buurten wil versterken door samen met inwoners, ondernemers en organisaties tijdelijke campings te organiseren. Hierbij werken we samen met organisaties die allemaal streven naar een fijnere buurt; waarin je elkaar groet, kent en helpt.

Samen maken we de camping

  • Een diepe en dankbare buiging voor alle kampeerders van afgelopen jaar. Het was een eer om met jullie te mogen kamperen!
  • De teams van de verschillende campingbeheerders zijn maanden lang bezig zijn geweest met de voorbereidingen. Vergunningen, toiletten, (warme) douches, programma, vrijwilligers, wc-rollen etc. etc. Zonder hen gaat er geen haring de grond in. Hulde aan de campingbeheerders!
  • Met de hulp van onze honderden vrijwilligers maken we een bijzonder weekend waarin mooie ontmoetingen en ervaringen plaats kunnen vinden. Respect!
  • Dolblij zijn we ook met eveneens honderden organisaties en ondernemers die bijdragen met een donatie, spullen of door iets te organiseren. Duizend maal dank!

De Buurtcamping is een idee en initiatief van Roderik Schaepman. De Buurtcamping is ontwikkeld samen met zijn maatschappelijke communicatiebureau R&D Dept. en Studio Placemakers.

Bestuur

  • Walter Groenen – Voorzitter
  • Harmen van Doorn – Penningmeester
  • Anita Groenink – Secretaris

Onze bestuurders ontvangen alleen een onkostenvergoeding.

Centraal team

  • Paula Terpstra/Directeur/paula@debuurtcamping.nl
  • Roderik Schaepman/Initiatiefnemer/roderik@debuurtcamping.nl
  • Katusha Sol/Mede-initiatiefnemer/katusha@debuurtcamping.nl
  • Renet Ponsen/Communitymanager/renet@debuurtcamping.nl
  • Marieke Frederiks/Communicatie-expert/mariekefrederiks@debuurtcamping.nl
  • Sanne Broekema/Officemanager/sanne@debuurtcamping.nl
  • Jeroen Pieterse/Financiën/jeroen@debuurtcamping.nl
  • Ruben Hoekstra/Redacteur & Media/ruben@debuurtcamping.nl
  • Mara-Joy Elfring/Productie/marajoy@debuurtcamping.nl
  • Layla Platvoet/Stagiaire/stagiaire@debuurtcamping.nl

Regiobeheerders

  • Mariska van Zanten/Regiobeheerder Amsterdam/mariska@debuurtcamping.nl
  • Eva Leen/Regiobeheerder Utrecht/evaleen@debuurtcamping.nl
  • Rachella Dubbeldam/Regiobeheerder Utrecht/rachella@debuurtcamping.nl

Lokale teams De beheerders van de campings in heel Nederland vind je op de lokale pagina’s. Je vindt de steden en parken via de zoekmachine hierboven.

Andere geweldige mensen en organisaties Verder werken we samen met de volgende fantastische mensen en organisaties:

  • Julian Schönfeld en Marco Fuchs/Vormgeving
  • Charles Beaumont | Lille Hummer/Website
  • Ernst Yperlaan/Fotografie
  • Van Bemmelen van Gent hebben ons met juridisch advies bijgestaan
  • Notariskantoor Spier & Hazenberg helpt ons en de campings met notariële zaken
  • Marjoleine Meijer van Ortelius P&O Ondersteuning en Advies helpt ons met personeel- en AVG gerelateerde en zaken

Broadcast Buurtcamping word gemaakt door Jesper Buursink, Heleen Hummelen-de Boer, Kika Booy, Gerben Willers en Andre Vranken.

Contact
Adres: “Midwest” Cabralstraat 1 1057 CD Amsterdam

campingbeheerder@debuurtcamping.nl

KvK: 58053980 RSIN: 852852319

Jaarverslag 2017 Jaarrekening

Statuten

Onderzoeksverslag 2017 Samenvatting Onderzoeksverslag 2017 Beleidsplan

Folder voor campingbeheerders

Algemene Voorwaarden