Welkom in Utrecht

De Buurtcamping Utrecht

We streven er naar om in 2019 in minimaal 4 parken Buurtcampings te organiseren (o.a. in het Noordse Park, Griftpark, Overvecht, Majellapark). Hiervoor zijn we op zoek naar pro-actieve campingbeheerders (projectleiders) die zich vanaf januari willen inzetten voor een van de campings. Bekijk hier de vacature, reageer vóór 19 november met je CV en een omschrijving van jouw ideale Buurtcamping via utrecht@debuurtcamping.nl

Het project

De Buurtcamping is een stichting zonder winstoogmerk die buurten wil versterken door samen met inwoners, ondernemers en organisaties tijdelijke campings te organiseren. Hierbij werken we samen met organisaties die allemaal streven naar een fijnere buurt; waarin je elkaar groet, kent en helpt. De Buurtcamping Utrecht heeft geen personeel in dienst.

1. Creëren en faciliteren van laagdrempelige ontmoeting tussen verschillende doelgroepen
2. Ontwikkelen van een divers programma aan culturele, kunstzinnige en sportieve activiteiten
3. Vakantie bieden aan mensen met een kleine portemonnee
4. Empoweren van buurtbewoners en overige deelnemers

 

De organisatie

Bestuur

Arjen van Ree – penningmeester
Suzan Verdonschot – secretaris
Rutger van Weeren – voorzitter

Regiobeheerders

Rachella Dubbeldam – rachella@debuurtcamping.nl
Eva Leen – evaleen@debuurtcamping.nl

Projectteam

Anne Rutten – anne@debuurtcamping.nl
Merel Kuilder – merel@debuurtcamping.nl
Julius van Batenburg – julius@debuurtcamping.nl
Kathelyn Spanjers – kathelyn@debuurtcamping.nl

Marketing en communicatie

Chabelle van der Pauw – chabelle@debuurtcamping.nl

Contact & bezoekadres

De Buurtcamping Utrecht
Schooneggendreef 27 X
3562 GG Utrecht

utrecht@debuurtcamping.nl
+31634565951

KVK

65784383

IBAN

NL40 TRIO0198441142