Welkom in Utrecht

De Buurtcamping Utrecht (Griftpark)

Ook dit jaar kan er gekampeerd worden op De Buurtcamping Utrecht, ditmaal in het Griftpark. Bewoners uit de omliggende buurten kunnen hier in de zomervakantie hun tentje opzetten, maar ook bezoekers uit andere wijken zijn meer dan welkom om te genieten van de muziek, lekker eten en alle andere Buurtcamping activiteiten die er in het weekend worden georganiseerd voor jong en oud. In de parken waar vorige jaren Buurtcampings zijn opgezet blijven we dit jaar niet slapen, wel wordt er in elk park een mini-Buurtcamping dag georganiseerd, geheel in stijl mét BBQ!

De Buurtcamping is een stichting zonder winstoogmerk die buurten wil versterken door samen met inwoners, ondernemers en organisaties tijdelijke campings te organiseren. Hierbij werken we samen met organisaties die allemaal streven naar een fijnere buurt; waarin je elkaar groet, kent en helpt. De Buurtcamping Utrecht heeft geen personeel in dienst.

De organisatie

Bestuur

Jan Oedse Tjeerdsma – penningmeester
Robbert Vossers – secretaris
Mariska van Zanten – voorzitter

Regiobeheerders

Rachella Dubbeldam – rachella@debuurtcamping.nl
Eva Leen – evaleen@debuurtcamping.nl

Projectteam

Anne Rutten – anne@debuurtcamping.nl
Merel Kuilder – merel@debuurtcamping.nl
Julius van Batenburg – julius@debuurtcamping.nl
Patrick Landzaat – patrick@debuurtcamping.nl
Kathelyn Spanjaard – kathelyn@debuurtcamping.nl

Marketing en communicatie

Chabelle van der Pauw – chabelle@debuurtcamping.nl

Contact & bezoekadres

De Buurtcamping Utrecht
Schooneggendreef 27 X
3562 GG Utrecht

utrecht@debuurtcamping.nl
+31634565951

KVK

65784383

IBAN

NL40 TRIO0198441142