De Buurtcamping
De Buurtcamping

De Buurt

Deze zomer lanceren we onze nieuwe naam: De Buurt. Vanuit deze overkoepelende organisatie gaan wij de komende jaren naast de Buurtcamping en BuurtBankjes, nog meer vrolijke en verbindende buurtactiviteiten organiseren.

De komende tijd wordt er hard gewerkt aan het logo, de website, de visitekaartjes en de posters. Op de achtergrond zal onze officiële (statutaire)  naam half april wijzigen in Stichting De Buurt. Dit betekent dat je op al je liefdesbrieven, facturen en andere correspondentie onze nieuwe gegevens moet gebruiken:

Stichting De Buurt
Cabralstraat 1, 1057 CD, Amsterdam
KVK: 58053980
RSIN: 852852319

Houd onze socials in de gaten voor updates!

Belangrijke documenten

Jaarverslag 2021
Jaarrekening 2021
Jaarrekening 2020
Publicatie ANBI 2020
Projectplan 2021-2023
Integriteitsbeleid De Buurt 2022
Klachtenprocedure De Buurt 2022
Vrijwilligersbeleid De Buurtcamping 2022
Statuten

 

Organisatie

Raad van Toezicht

  • Jeroen Plemp – Voorzitter (Directeur I Care Producties, Eigenaar Free Wheely Amsterdam, HollandseBakfietsen.nl en Steppenwinkel.nl)
  • Dominik Lynen – Raad van Toezicht Lid (Manager Forensic & Financial Crime Deloitte, Entrepreneur & advisor – Crealosophy IT)
  • Stella de Swart – Raad van Toezicht Lid (Expert Armoede en Schulden, auteur ‘Armoede krijg je gratis’)

Kernteam

  • Maarten Hupkes – Directeur-Bestuurder – maartenhupkes@debuurtcamping.nl
  • Anne de Man –  Hoofd Marketing & Communicatie / Adjunct-directeur – annedeman@debuurtcamping.nl
  • Roderik Schaepman – Samenwerkingen en nieuwe initiatieven / Initiatiefnemer – roderik@debuurtcamping.nl
  • Katusha Sol – Onderzoek en innovatie / Mede-initiatiefnemer – katusha@debuurtcamping.nl
  • Tim Spekkens – Office Manager – tim@debuurtcamping.nl
  • Arsalan Alim – Financial Controller – arsalan@debuurtcamping.nl
  • Jeroen Pieterse – Financieel Adviseur Buurtcampings –  jeroen@debuurtcamping.nl
  • Vanessa Longuet – Projectleider –  vanessa@debuurtcamping.nl
  • Anke van Hage – Projectleider – anke@debuurtcamping.nl
  • Renet Ponsen – Communitymanager – renet@debuurtcamping.nl
  • Robin Nijhuis – Junior content marketeer – robinnijhuis@debuurtcamping.nl
  • Tycho Hellinga – Programmamaker BuurtBankjes
  • Jeffrey den Drijver – IT
  • Julian Schönfeld – Vormgeving

Vertrouwenspersoon
Luna Ridderhof – Vertrouwenspersoon- vertrouwenspersoon@debuurtcamping.nl

Regiobeheerders

  • Mara-Joy Elfring / Regiobeheerder Amsterdam / marajoy@debuurtcamping.nl
  • Julius van Batenburg  / Regiobeheerder Utrecht / julius@debuurtcamping.nl
  • Flip Roncken / Regiobeheer Utrecht / flip@debuurtcamping.nl
  • Shanti van Hout / Regiobeheer Zuid-Nederland / shanti@debuurtcamping.nl 

Lokale teams
De beheerders van de Buurtcampings vind je op de lokale pagina’s. Je vindt de steden en parken via het menu onder het kopje ‘Alle Buurtcampings’.

CBF Keurmerk
De Buurtcamping is vanaf 1 november 2021 een officieel Erkend Goed Doel.
Alleen goede doelen die aan strenge kwaliteitseisen voldoen krijgen de erkenning van het CBF. Zo weet je bij de erkende doelen zeker dat het geld daadwerkelijk wordt besteed aan een betere werel. Ons Erkenningspaspoort vind je hier.

ANBI Status
Stichting De Buurtcamping is een goed doel: de organisatie is aangemerkt als culturele Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Steun aan onze organisatie kan hierdoor fiscaal gezien gunstig zijn. De belastingdienst betaalt mee aan uw gift.

Code Sociale Ondernemingen
De Buurtcamping is opgenomen lid van de Social Enterprise NL en opgenomen in het Register Sociale Ondernemingen.De Code Sociale Ondernemingen is gebaseerd op de grondslag van sociaal ondernemen, namelijk impact first. De code omvat vijf principes, die tezamen laten zien waar sociaal ondernemen voor staat.

Beloningsbeleid
De bestuurders ontvangen geen vergoeding voor werkzaamheden, alleen voor gemaakte kosten. De Buurtcamping volgt de CAO Zorg & Welzijn voor betaalde krachten.De verhouding hoogst verdienend/laagst verdienend is 1:2,6